Smėliavimas ir šios paslaugos nauda

Prieš pradedant gruntuoti, dažyti metalinius paviršius, juos reikia tinkamai paruošti šiems darbams. Smėliavimas, tai paslauga, kuri skirta nušveisti įvairius paviršius. Smėliuojame metalinius, medinius, betoninius paviršius. Nuvalome rūdis ir kitas apnašas. Kokius daiktus dažniausiai smėliuojate? Kaip jau tapo įprasta, ši paslauga dažniausiai naudojama būtent automobilių kėbulų, ratlankių atnaujinimui, tačiau ši paslauga taip pat naudojama įvairiose pramonės srityse. Ten kur yra metalinės konstrukcijos, jų priežiūrai naudojama ši paslauga. Dirbame jau ne pirmus metus, todėl klientams siūlome aukštos kokybės paslaugas ir ilgametę patirtį. Profesionalūs darbuotojai dirba su specialia įranga. Šias paslaugas atliekame visoje Lietuvoje.

Smėliavimas Kaune  ir Kauno rajone

Esame įsikūrę Kauno mieste, todėl dažniausi užsakymai būtent iš Kauno miesto gyventojų ir įmonių. Kaip jau minėjome, mobilios įrangos dėka, klientus aptarnaujame visoje Lietuvoje. Profesionalias smėliavimo paslaugas gali užsisakyti Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių ar kitų miestų gyventojai. Specializuojamės ne tik automobilių kėbulų smėliavimo darbuose, tačiau vis dažniau dirbame su pramonės sektoriaus įmonėmis, ūkininkais. Norint, kad technika ilgiau tarnautų, reikia ją tinkamai prižiūrėti, todėl smėliuojame įvairią žemės ūkio techniką. Atvyksta į vietą, todėl ši paslauga yra patogi kiekvienam klientui.

Smėliavimas

Ką galima smėliuoti?

Smėliuoti galima įvairius paviršius. Pagrindas, šią paslauga atlikti profesionaliai, naudojant specialiai tam skirtą įrangą. Lietuvoje jau populiarėja medinių fasadų, trinkelių ir kitų paviršių smėliavimas. Klientų patogumui siūlome ir kitas papildomas paslaugas. Profesionaliai atliekame gruntavimo, dažymo paslaugas, todėl visą paslaugų spektrą gausite vienoje vietoje.

Smėliuojame:

  • Automobilių kėbulus;
  • Ratlankius;
  • Žemės ūkio techniką;
  • Medinius paviršius;
  • Betoninius paviršius;
  • Įvairias metalines konstrukcijas.

Kodėl smėliavimas ir kodėl mūsų komanda?

Smėliavimas Kaune

Internete rasite ne vieną įmonę, kuri atlieka šias paslaugas, tačiau tik nedidelė dalis paslaugos tiekėjų turi ilgametę patirtį. Išsiskiriame tuo, kad smėliuojame jau daug metų ir įvairius paviršius. Specialistų patirtis smėliuojant ratlankius, automobilių kėbulus, metalines konstrukcijas. Dirbame tiek su įmonėmis, tiek su fiziniais asmenimis. Siūlome konkurencingas kainas ir aukštą atliekamų paslaugų kokybę.

Pagrindinės teikiamos paslaugos:

Užsisakykite paslaugą jau dabar!  +370 655 94 114